EMV 4. etapile registreerunute nimekiri

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2019 neljas ehk eelviimane etapp toimub 10. augustil Rakvere lähistel Kehala Ring rallikrossirajal. Mõõtu võetakse neljas võistlusklassis, millest kahel peetakse eraldi arvestust ka juunioride üle. 9. august kell 10.00 seisuga on 4. etapile registreerunud 43 sõitjat.

Supercar

  1. Henri KALMIST (Lepp Motorsport) Mitsubishi Lancer Evolution
  2. Roland MURAKAS (Reinsalu Sport) Ford Fiesta MK7
  3. Raini ROOMETS (Lepp Motorsport) Škoda Fabia
  4. Janis VEGERIS (Janis Vegeris) Citroen DS3

Super1600

  1. Gleb BOGDANOV (Yellow Racing) Lada Kalina
  2. Janno LIGUR (Ligur Racing) Škoda Fabia
  3. Riho LOIT (Reinsalu Sport) Honda Civic
  4. Arnis ODINŠ (TT Motorsport) Peugeot 207
  5. Aivo OJALA (Milrem Motorsport) Honda Civic
  6. Toni REUNANEN (Reinsalu Sport) Ford Ka
  7. Siim SALURI (RS Racing Team) Citroen C2
  8. Mihhail SIMONOV (TT Motorsport) Renault Clio
  9. Gabriel TAMM (Ligur Racing) Lada Samara
  10. Janno ÕIS (Vändra TSK) Honda Civic

Junior1600

  1. Andreas Aulik (Ligur Racing) Volkswagen Golf
  2. Laur JOHANNES (Yellow Racing) Honda CRX
  3. Martin JUGA (Cueks Racing) Lada Samara
  4. Marko Andreas MURU (Erki Sport) Honda Civic
  5. Armin-Marlon MÄNGEL (Vändra TSK) Volkswagen Golf
  6. Karl-Kenneth NEUHAUS (Cueks Racing) Honda Civic
  7. Romet REISIN (A1M Motorsport) Honda Civic

Touringcar

  1. Kristaps GRUNTE (Vagi Racing) BMW 120RX
  2. Andreas ARUAAS (Yellow Racing) Ford Fiesta
  3. Alo HINTSER (Yellow Racing) BMW 318 IS
  4. Andrus KARU (Yellow Racing) Ford Fiesta
  5. Henri PUHMAS (Erki Sport) Audi 80
  6. Rommi PUKK (Ligur Racing) BMW 120
  7. Rauno RAPPU (Yellow Racing) Lada 2106
  8. Priit REBANE (Yellow Racing) Citroen DS3
  9. Margo SOOMETS (Ligur Racing) Ford Fiesta
  10. Siim SÜNDEMA (Tikkri Motorsport) Ford Fiesta
  11. Kalmer VAHT (Reinsalu Sport) Lada 2105

Crosskart Xtreme

  1. Markus ABRAM (-) Speedcar Xtreme
  2. Allan KAKRI (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  3. Andre KIIL (ALM Motorsport) Speedcar Xtreme
  4. Kristo KÜTT (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  5. Janar MUTTIK (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  6. Vahur MÄESALU (Reinsalu Sport) Speedcar Xtreme
  7. Eero NÕGENE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  8. Liis TALIVERE (Reinsalu Sport) Speedcar Xtreme

Crosskart Xtreme Junior

  1. Robert KUTSAR (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  2. Joosep Ralf NÕGENE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  3. Sander SEPP (CKR Estonia) Speedcar Xtreme

Millal algab võistlus ja kuidas jõuda Kehala Ring rallikrossirajale? Kõik vastused võistluse kohta leiad SIIT.

Read more

Eesti Rallikrossi sponsorid