EMV 3. etapile registreerunute nimekiri

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2019 kolmas etapp toimub 22. juunil Saaremaal, Kuressaare lennuväljal. Mõõtu võetakse neljas võistlusklassis, millest kahel peetakse eraldi arvestust ka juunioride üle. 14. juuni kell 12.00 seisuga on 3. etapile registreerunud 46 sõitjat.

Supercar

  1. Henri KALMIST (Lepp Motorsport) Mitsubishi Lancer Evolution
  2. Priit KARJUS (Lepp Motorsport) Peugeot 207
  3. Roland MURAKAS (Reinsalu Sport) Ford Fiesta MK7
  4. Raini ROOMETS (Lepp Motorsport) Škoda Fabia
  5. Janis VEGERIS (Janis Vegeris) Citroen DS3

Super1600

  1. Andre KURG (Reinsalu Sport) Lada Samara
  2. Janno LIGUR (Ligur Racing) Škoda Fabia
  3. Riho LOIT (Reinsalu Sport) Honda Civic
  4. Arnis ODINš (TT Motorsport) Peugeot 207
  5. Aivo OJALA (Milrem Motorsport) Honda Civic
  6. Tõnu PEEK (Lepp Motorsport) Renault Clio
  7. Toni REUNANEN (Reinsalu Sport) Ford Ka
  8. Mihhail SIMONOV (TT Motorsport) Renault Clio
  9. Gabriel TAMM (Ligur Racing) Lada Samara
  10. Mihkel VARUL (Ligur Racing) Peugeot 206
  11. Janno ÕIS (Vändra TSK) Honda Civic

Junior1600

  1. Andreas AULIK (Ligur Racing) Volkswagen Golf
  2. Martin JUGA (Cueks Racing) Lada Samara
  3. Marko Andreas MURU (Erki Sport) Honda Civic
  4. Armin-Marlon MÄNGEL (Vändra TSK) Volkswagen Golf
  5. Karl-Kenneth NEUHAUS (Cueks Racing) Honda Civic
  6. Romet REISIN (A1M Motorsport) Honda Civic

Touringcar

  1. Kristaps GRUNTE (Vagi Racing) BMW 120RX
  2. Andreas ARUAAS (Yellow Racing) Ford Fiesta
  3. Alo HINTSER (Yellow Racing) BMW 318 IS
  4. Andrus KARU (Yellow Racing) Ford Fiesta
  5. Stein KARU (Yellow Racing) BMW 318 IS
  6. Martti MÄND (Yellow Racing) BMW 318 IS
  7. Henri PUHMAS (Erki Sport) Audi 80
  8. Rommi PUKK (Ligur Racing) BMW 120
  9. Rauno RAPPU (Yellow Racing) Lada 2106
  10. Priit REBANE (-) Citroen DS3
  11. Margo SOOMETS (Ligur Racing) Ford Fiesta
  12. Siim SÜNDEMA (Tikkri Motorsport) Ford Fiesta

Crosskart Xtreme

  1. Allan KAKRI (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  2. Andre KIIL (ALM Motorsport) Speedcar Xtreme
  3. Kristo KÜTT (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  4. Janar MUTTIK (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  5. Vahur MÄESALU (Reinsalu Sport) Speedcar Xtreme
  6. Eero NÕGENE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  7. Tõnis RAIDE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  8. Toomas SEPP (Sar-Tech Motorsport) Speedcar Xtreme
  9. Liis TALIVERE (Reinsalu Sport) Speedcar Xtreme

Crosskart Xtreme Junior

  1. Robert KUTSAR (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  2. Joosep Ralf NÕGENE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  3. Sander SEPP (CKR Estonia) Speedcar Xtreme

Millal algab võistlus ja kuidas jõuda Kuressaare lennuväljale? Kõik vastused võistluse kohta leiad SIIT.