UUENDATUD! EMV 2. etapi stardirivis 52 autot

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2019 teine etapp toimub sel laupäeval Harjumaal Vasalemma rallikrossirajal. Mõõtu võetakse neljas võistlusklassis, millest kahel peetakse eraldi arvestust ka juunioride üle. 6. juuni kell 9.00 seisuga on 2. etapile registreerunud 52 sõitjat.

Supercar

  1. Henri KALMIST (Lepp Motorsport) Mitsubishi Lancer Evolution
  2. Priit KARJUS (Thule Motorsport) Mitsubishi Lancer Evolution
  3. Roland MURAKAS (Reinsalu Sport) Ford Fiesta MK7
  4. Seido NÕMMKÜLA (Lepp Motors) Peugeot 207
  5. Rico RODI (Tikkri Motorsport) Mitsubishi Lancer Evolution
  6. Raini ROOMETS (Lepp Motorsport) Škoda Fabia
  7. Janis VEGERIS (Janis Vegeris) Citroen DS3

Super1600

  1. Gleb BOGDANOV (Yellow Racing) Lada Kalina
  2. Andre KURG (Reinsalu Sport) Lada Samara
  3. Janno LIGUR (Ligur Racing) Škoda Fabia
  4. Erki LIND (Reinsalu Sport) Toyota Corolla
  5. Riho LOIT (Reinsalu Sport) Honda Civic
  6. Arnis ODINš (TT Motorsport) Peugeot 207
  7. Aivo OJALA (Milrem Motorsport) Honda Civic
  8. Tõnu PEEK (Lepp Motorsport) Renault Clio
  9. Toni REUNANEN (Reinsalu Sport) Ford Ka
  10. Siim SALURI (RS Racing Team) Citroen C2
  11. Mihhail SIMONOV (TT Motorsport) Renault Clio
  12. Gabriel TAMM (Ligur Racing) Lada Samara
  13. Mihkel VARUL (Ligur Racing) Peugeot 206
  14. Janno ÕIS (Vändra TSK) Honda Civic

Junior1600

  1. Martin JUGA (Cueks Racing) Lada Samara
  2. Marko Andreas MURU (Erki Sport) Honda Civic
  3. Armin-Marlon MÄNGEL (Vändra TSK) Volkswagen Golf
  4. Karl-Kenneth NEUHAUS (Cueks Racing) Honda Civic
  5. Romet REISIN (A1M Motorsport) Honda Civic

Touringcar

  1. Kristaps GRUNTE (Vagi Racing) BMW 120RX
  2. Andreas ARUAAS (Yellow Racing) Ford Fiesta
  3. Alo HINTSER (Yellow Racing) BMW 318 IS
  4. Andrus KARU (Yellow Racing) Ford Fiesta
  5. Stein KARU (Yellow Racing) BMW 318 IS
  6. Henri PUHMAS (Erki Sport) Audi 80
  7. Rommi PUKK (Ligur Racing) BMW 120
  8. Rauno RAPPU (Yellow Racing) Lada 2106
  9. Priit REBANE (Yellow Racing) Citroen DS3
  10. Margo SOOMETS (Ligur Racing) Ford Fiesta
  11. Siim SÜNDEMA (Tikkri Motorsport) Ford Fiesta
  12. Kalmer VAHT (Reinsalu Sport) Lada 2105
  13. Silver VIILAS (Erki Sport) BMW 318 IS

Crosskart Xtreme

  1. Allan KAKRI (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  2. Andre KIIL (ALM Motorsport) Speedcar Xtreme
  3. Kristo KÜTT (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  4. Janar MUTTIK (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  5. Vahur MÄESALU (Reinsalu Sport) Speedcar Xtreme
  6. Eero NÕGENE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  7. Sven ODER (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  8. Kenneth Pohl (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  9. Toomas SEPP (Sar-Tech Motorsport) Speedcar Xtreme
  10. Liis TALIVERE (Reinsalu Sport) Speedcar Xtreme

Crosskart Xtreme Junior

  1. Robert KUTSAR (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  2. Joosep Ralf NÕGENE (CKR Estonia) Speedcar Xtreme
  3. Sander SEPP (CKR Estonia) Speedcar Xtreme

Millal algab võistlus ja kuidas jõuda Vasalemma? Kõik vastused võistluse kohta leiad SIIT.