Vasalemmas on stardis 49 sõitjat

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 kuuendale etapile on 10. august kell 23.00 seisuga registreerunud 49 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis, millest kahel on juures ka juuniorklassid. Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste klassis, kus rajal kokku 16 sõitjat.
  • Järgneb krosskartide klas 14 osalejaga.
  • Tagaveolistes on hetkeseisuga 13 registreerunut.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 6 sõitjat.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport) – sarja liider
  4. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  5. Arnis Odinš (TT Motorsport)
  6. Sven Oras (Yellow Racing)
  7. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  8. Lauri Vadi (Yellow Racing)
  9. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  10. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Laur Johannes (Yellow Racing)
  4. Martin Juga (Queks Racing)
  5. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)
  6. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Andreas Aruaas (Yellow Racing)
  2. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Marko Mättik (SK Villu)
  8. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  9. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  10. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  11. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  12. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  13. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Janis Baumanis (LAF)
  2. Sven Kokla (CKR Estonia)
  3. Kristo Kütt (CKR Estonia)
  4. Janar Muttik (CKR Estonia)
  5. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  6. Reinis Nitišs (Reinisnitiss.com)
  7. Eero Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  8. Alar Palla (CKR Estonia)
  9. Tõnis Raide (CKR Estonia)
  10. Toomas Sepp (ALM Motorsport)
  11. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  12. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  2. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Roland Murakas (Reinsalu Sport)
  4. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  5. Raini Roomets (Lepp Motors)
  6. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider