Registreerimine EMV avaetapile on lõppenud! 48 osalejat.

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 avaetapile on registreerunud 48 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis, millest kahel on juures ka juuniorklassid. Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste klassis, kus rajal kokku 17 sõitjat.
  • Järgneb tagaveoliste klass 14 osalejaga.
  • Krosskartides on hetkeseisuga 12 registreerunut.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 5 sõitjat.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport)
  4. Erki Lind (Reinsalu Sport)
  5. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  6. Arnis Odins (TT Motorsport)
  7. Sven Oras (Yellow Racing)
  8. Georg Orr (Ligur Racing)
  9. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  10. Tanel Raudsepp (Yellow Racing)
  11. Lauri Vadi (Yellow Racing)
  12. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  13. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Laur Johannes (Yellow Racing)
  3. Martin Juga (Queks Racing)
  4. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)

Touringcar

  1. Andreas Aruaas (-)
  2. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  8. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  9. Kajus Samsonas (Samsonas Motorsport)
  10. Vytautas Samsonas (Samsonas Motorsport)
  11. Margo Soomets (Ligur Racing)
  12. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  13. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  14. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Beate Klipa (Biedrība Latvijas Autombiļu Federācija)
  2. Sven Kokla (CKR Estonia)
  3. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  4. Eero Nõgene (CKR Estonia)
  5. Alar Palla (CKR Estona)
  6. Kenneth Pohl (CKR Estonia)
  7. Tõnis Raide (-)
  8. Toni Reunanen (Reinsalu Sport)
  9. Toomas Sepp (ALM Motorsport)
  10. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia)
  2. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Andri Õun (Reinsalu Sport)