Rallycross Challenge Europe: M.Tikkerbär ning S.-M.Trogen poodiumitel – EST RX

Rallycross Challenge Europe: M.Tikkerbär ning S.-M.Trogen poodiumitel

Kui Eestis toimus möödunud laupäeval Olerex MV rallikrossi neljas etapp, siis paralleelselt sõideti Leedus 9.-10.juulil Rallycross Challenge Europe(RCE) sarja kolmas etapp.

Rajaskeem

SuperCar klassi etapivõidu võttis ungarlane CSUCSU, teise koha sai sakslane Mandie August ning kolmandale kohale tuli Mart Tikkerbär.

Peale kolmandat etappi asub Mart Tikkerbär punktitabeli kolmandal kohal:

1 38 Mandie August Audi S3 DE 23 20 23 66
2 24 CSUCSU Ford Focus HU 10 16 26 52
3 25 Mart Tikkerbar Ford Fiesta ET 18 10 20 48

Klassis Super1600 aga sai võidu Ernestas Staponkus(LTU), kes osaleb samas võistlusklassis ka FIA World RX EM-sarjas. Teine koht kuulub Leedu etapilt soomlasele Sami-Matti Trogenile ning kolmas oli Kasparas Navickas(LTU).

Kolmest etapist kahel osalenud Sami-Matti Trogen tõusis punktitabelis kolmandaks:

RANK # DRIVER CAR NAT. RD#1 flag-cz-hor RD#2 flag-lit-hor RD#3 flag-be-hor TOTAL
1 117 Josef Susta Skoda Fabia CZ 26 23 18 67
2 10 Marcel Suchy Peugeot 206 CZ 20 16 14 50
3 22 Sami-Matti Trogen Renault Twingo FI 26 23 49

Supertouringcars+ võttis võidu Steve Volders, kellele järgnesid Filip Vanderheyden ning Jos Sterkens.

1 77 Steve Volders Ford Escort BE 23 26 26 75
2 33 Filip Vanderheyden Volvo S40 BE 26 20 23 69
3 4 Jos Sterkens Volvo C30 BE 18 23 20 61

Supertouringcars- klassis tuli võitjaks Roman Castoral, teise koha sai Ivo van den Brandt ning kolmanda Joel Strackx.