Homme tuleb Missos starti 40 sõitjat

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 neljandale etapile on 6. juuli kell 13.00 seisuga registreerunud 40 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis, millest kahel on juures ka juuniorklassid (värskelt registreerunud märgistatud sinisega). Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste klassis, kus rajal kokku 15 sõitjat.
  • Järgneb tagaveoliste klass 13 osalejaga.
  • Krosskartides on hetkeseisuga 7 registreerunut.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 5 sõitjat.

Super1600

  1. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  2. Andre Kurg (Reinsalu Sport) – sarja liider
  3. Janno Ligur (Ligur Racing)
  4. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  5. Arnis Odinš (TT Motorsport)
  6. Sven Oras (Yellow Racing)
  7. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  8. Lauri Vadi (Yellow Racing)
  9. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Martin Juga (Queks Racing)
  4. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)
  5. Marko Andreas Muru (Erki Sport) – sarja liider
  6. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  2. Alo Hintser (Yellow Racing)
  3. Andrus Karu (Yellow Racing)
  4. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  5. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  6. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  7. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  8. Kajus Samsonas (Samsonas Motorsport)
  9. Vytautas Samsonas (Samsonas Motorsport)
  10. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  11. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  12. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  13. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  2. Janar Muttik (CKR Estonia)
  3. Eero Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  4. Alar Palla (CKR Estonia)
  5. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  6. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider