24 tundi Laitse etapi alguseni – stardis 50 sõitjat

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 teisele etapile on 18. mai kell 10.30 seisuga registreerunud 50 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis (viimase 24h jooksul lisandunud märgitud sinisega), millest kahel on juures ka juuniorklassid. Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste klassis, kus rajal kokku 20 sõitjat.
  • Järgneb tagaveoliste klass 14 osalejaga.
  • Krosskartides on hetkeseisuga 10 registreerunut.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 6 sõitjat.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport) – sarja liider
  4. Janno Ligur (Ligur Racing)
  5. Erki Lind (Reinsalu Sport)
  6. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  7. Arnis Odins (TT Motorsport)
  8. Sven Oras (Yellow Racing)
  9. Georg Orr (Ligur Racing)
  10. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  11. Tanel Raudsepp (Yellow Racing)
  12. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  13. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Laur Johannes (Yellow Racing)
  4. Martin Juga (Queks Racing)
  5. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK) – sarja liider
  6. Marko Andreas Muru (Erki Sport)
  7. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Andreas Aruaas (Yellow Racing)
  2. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  8. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  9. Kajus Samsonas (Samsonas Motorsport)
  10. Vytautas Samsonas (Samsonas Motorsport)
  11. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  12. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  13. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  14. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Sven Kokla (CKR Estonia)
  2. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  3. Eero Nõgene (CKR Estonia)
  4. Alar Palla (CKR Estonia)
  5. Tõnis Raide (-)
  6. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  7. Mihkel Vaks (CKR Estonia)
  8. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  2. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Janis Vegeris (-)
  6. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider