Kehalas tuleb starti 47 sõitjat

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 kolmandale etapile on 1. juuni kell 11.30 seisuga registreerunud 47 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis, millest kahel on juures ka juuniorklassid. Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste klassis, kus rajal kokku 20 sõitjat.
  • Järgneb tagaveoliste klass 13 osalejaga.
  • Krosskartides on hetkeseisuga 9 registreerunut.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 5 sõitjat.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport)
  4. Erki Lind (Reinsalu Sport)
  5. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  6. Arnis Odins (TT Motorsport)
  7. Sven Oras (Yellow Racing)
  8. Georg Orr (Ligur Racing)
  9. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  10. Tanel Raudsepp (Yellow Racing)
  11. Heinari Reinbach (Ligur Racing)
  12. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  13. Janno Õis (Vändra TSK) – sarja liider

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Laur Johannes (Yellow Racing)
  4. Martin Juga (Queks Racing)
  5. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)
  6. Marko Andreas Muru (Erki Sport) – sarja liider
  7. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Andreas Aruaas (Yellow Racing)
  2. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  8. Rauno Rappu (Yellow Racing)
  9. Kajus Samsonas (Samsonas Motorsport)
  10. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  11. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  12. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  13. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  2. Eero Nõgene (CKR Estonia)
  3. Alar Palla (CKR Estonia)
  4. Toomas Sepp (ALM Motorsport)
  5. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  6. Madis Vanatoa (Reinsalu Sport)
  7. Ruve Veski (Elea Racing) – sarja liider

Crosskart Xtreme Junior

  1. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  2. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider