Kehalas (2) stardis 43 sõitjat

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 viiendale etapile on 3. august kell 23.00 seisuga registreerunud 43 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis, millest kahel on juures ka juuniorklassid. Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste klassis, kus rajal kokku 18 sõitjat.
  • Järgnevad krosskardid ja tagaveolised, kus mõlemas klassis 10 registreerunut.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 5 sõitjat.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Andre Kurg (Reinsalu Sport) – sarja liider
  4. Janno Ligur (Ligur Racing)
  5. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  6. Arnis Odinš (TT Motorsport)
  7. Sven Oras (Yellow Racing)
  8. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  9. Rain Raugmäe (Lepp Motors)
  10. Lauri Vadi (Yellow Racing)
  11. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  12. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Andreas Aulik (Queks Racing)
  2. Laur Johannes (Yellow Racing)
  3. Martin Juga (Queks Racing)
  4. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)
  5. Marko Andreas Muru (Erki Sport) – sarja liider
  6. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  2. Alo Hintser (Yellow Racing)
  3. Andrus Karu (Yellow Racing)
  4. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  5. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  6. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  7. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  8. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  9. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  10. Kalmer Vaht (Erki Sport)

Crosskart Xtreme

  1. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  2. Janar Muttik (CKR Estonia)
  3. Eero Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  4. Kenneth Pohl (CKR Estonia)
  5. Liis Talivere (Reinsalu Sport)
  6. Madis Vanatoa (Reinsalu Sport)
  7. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Robert Kutsar (CKR Estonia)
  2. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  3. Sander Sepp (CKR Estonia)

Supercar

  1. Ameriico Jõffert (Erki Sport)
  2. Ain Laiverik (Printsport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Raini Roomets (Lepp Motors)
  5. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider