Finaaletapi stardirivis on juba ootel 51 sõitjat

Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis 2018 finaaletapile on 6. september kell 11.00 seisuga registreerunud 51 sõitjat neljas erinevas võistlusklassis, millest kahel on juures ka juuniorklassid. Juuniorklassi sõitjad võistlevad suurema kogemuse saamiseks koos täiskasvanutega, kuid punktiarvestust peetakse neil eraldi.

  • Kõige suurem on osavõtjate arv esiveoliste ja krosskartide klassis, kus mõlemas rajal 16 sõitjat.
  • Järgneb tagaveoliste klass 13 registreerunuga.
  • Kõige väiksem on konkurents nelikveoliste klassis, kus kirjas 6 sõitjat.

Super1600

  1. Gleb Bogdanov (Yellow Racing Team)
  2. Arvo Kask (Reinsalu Sport)
  3. Riho Loit (Reinsalu Sport)
  4. Arnis Odinš (TT Motorsport)
  5. Sven Oras (Yellow Racing)
  6. Tõnu Peek (Ligur Racing)
  7. Heinari Reinbach (Ligur Racing)
  8. Mihkel Varul (Ligur Racing)
  9. Janno Õis (Vändra TSK)

Junior 1600

  1. Robin Altosaar (Lepp Motors)
  2. Andreas Aulik (Queks Racing)
  3. Laur Johannes (Yellow Racing)
  4. Martin Juga (Queks Racing)
  5. Armin-Marlon Mängel (Vändra TSK)
  6. Marko Andreas Muru (Erki Sport) – sarja liider
  7. Romet Reisin (A2 Racing)

Touringcar

  1. Jüri Azarov (Vändra TSK)
  2. Kristaps Grunte (Vagi Racing)
  3. Alo Hintser (Yellow Racing)
  4. Andrus Karu (Yellow Racing)
  5. Stein Karu (Samsonas Motorsport)
  6. Martti Mänd (Kaur Motorsport)
  7. Henri Puhmas (Erki Sport)
  8. Rommi Pukk (Ligur Racing)
  9. Tiit Reinaas (Yellow Racing)
  10. Margo Soomets (Ligur Racing) – sarja liider
  11. Siim Sündema (Tikkri Motorsport)
  12. Kalmer Vaht (Erki Sport)
  13. Silver Viilas (Yellow Racing)

Crosskart Xtreme

  1. Ronalds Baldins (A1 Motorsport)
  2. Janis Baumanis (LAF)
  3. Sven Kokla (CKR Estonia)
  4. Kristo Kütt (CKR Estonia)
  5. Janar Muttik (CKR Estonia)
  6. Vahur Mäesalu (Reinsalu Sport)
  7. Reinis Nitišs (reinisnitiss.com)
  8. Eero Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  9. Alar Palla (CKR Estonia)
  10. Kenneth Pohl (CKR Estonia)
  11. Tõnis Raide (CKR Estonia)
  12. Toomas Sepp (ALM Motorsport)
  13. Ruve Veski (Elea Racing)

Crosskart Xtreme Junior

  1. Robert Kutsar (CKR Estonia)
  2. Joosep Ralf Nõgene (CKR Estonia) – sarja liider
  3. Sander Sepp (ALM Motorsport)

Supercar

  1. Ainar Arula (Erki Sport)
  2. Andre Kurg (Reinsalu Sport)
  3. Seido Nõmmküla (Lepp Motors)
  4. Rico Rodi (Tikkri Motorsport)
  5. Raini Roomets (Lepp Motors)
  6. Andri Õun (Reinsalu Sport) – sarja liider