Bikernieki rajal toimus rallikrossi Eesti MV eelviimane etapp – EST RX

Bikernieki rajal toimus rallikrossi Eesti MV eelviimane etapp

Olerex Eesti MV eelviimane VII etapp rallikrossis peeti sel nädalavahetusel Lätis, Bikernieki rallikrossirajal. Eesti MV etapp sõideti koos Baltic Cup etapiga. Olenemate sellest oli igas klassis pjedestaalil eestlaseid.

Klassis Division 1 sai esimesena ruudulipu Sten Oja, tema järel Pait Reiman ja kolmandale kohale tuli Karlis Goldmanis Lätist.

Division 1A klassi esikolmik kuulus eestlastele. I kohale tuli Andre Kurg, II Arvo Kask ning III koha võttis Ranet Rees. Punktitabelit juhtival Janno Liguril tuli Lätis katkestada tehnika rikke tõttu.

ERK 2000 klassis ei suutnud Silver Havamaa siiski lätlasest konkurenti Reinis Nitišsit edestada ning lätlase kodumaal toiminud etapilt tuli Nitišsile võit. Tema järel ületasid finišijoone kaasmaalane Martinš Porietis ja eestlane Alvar Kuusik.

Klassis RWD võttis esikoha sinisel BMW-l sõitev Rommi Pukk, kes oli seekord kiirem konkurentidest Kevo Kärp ja Kalmer Vaht. Seega ka RWD klassis seisid poodiumil ainult Eesti esindajad.

Järgmine ja ühtlasi ka viimane VIII etapp Olerex Eesti MV sarjas rallikrossis toimub 15.oktoobril Misso rallikrossirajal.